Recenze AB-COM

Přidáno: 5. listopadu 2015

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• VU+ Zero je malý a velice šikovný linuxový satelitní přijímač
  • Je vhodný jako druhý přijímač do domácnosti
  • Přijímač je dostatečně rychlý, stabilní a výkonově velmi silný

super stroj

Přidáno: 23. října 2015

• Servisní poplatek
  • Posíláte vaše peníze zlodějským bezcharakterním šmejdům

Ruce pryč od této podvodné společnosti, která zcela ignoruje smluvní podmínky a používá klamavou reklamu. Lituji peněz, které jsem těm šmejdům už nacpal. Nejdřív to byly 2000,- za kartu a aktivaci (satelitní komplet ani nepočítám) s tím, že volně šiřitelné programy budou navždy zdarma. Následně to pokračovalo výměnou karty za nějakou novou, za což si tato drzá firma naúčtovala další stovky korun a to byl teprve začátek. Další následovalo protiprávní zavedení tzv. zlodějského poplatku ve výši tuším 29,-/měsíc a nedávno následovalo zdražení na 55,-/měsíc a to jen při inkasu z účtu a nebo platbou přes SIPO, jinak zaplatíte za rok téměř 1000,-. Jak to bude pokračovat do budoucna netuším a je mi to jedno, zlodějský poplatek jsem po zdražení již odmítl zaplatit a sleduji tedy již jen zahraniční programy a českou rockovou TV REBEL, která jede mimo Skylink. Na kartu Skylink se práší v šuplíku a dnes mi ti pazdráti poslali e-mail, že pokud nezaplatím zlodějský poplatek do 5.4.2016 (což nezaplatím), bude karta deaktivována trvale, což je mi celkem jedno. Zprávy si přečtu na netu, filmy si stahuju taktéž z netu a celý Skylink mi může vylízat řiť! Lidi, pokud už chcete satelit, běžte k jiné firmě. Neplaťte těmhle bezcharakterním zlodějským xindlům u kterých nikdy nevíte, co od nich můžete čekat! Jo a pokud s nima chcete něco řešit, tak se připravte tak na týdenní maratón a komunikaci s lidmi, jejichž iq je sotva dostačující na zvednutí telefonu...

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. října 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• funguje
  • nepřehledný systém dokoupení balíčků, stále se zvyšující cena poplatků skylink

volbu skylink nedoporučuji

Přidáno: 4. října 2015

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

Solidní přijímač za dobrou cenu.

Přidáno: 29. září 2015

• nastavení od prodejce

funguje perfektně

Přidáno: 21. září 2015

• Všechno

Tak takový dobytek to jsem ještě nezažila,po zaplacení 1200kč zjištění,že nám programy námi zaplacené nejdou,nám bylo řečeno at si zakoupíme přístroj jen za 1600kč,pozveme si technika.....a to jsem ještě neviděla ani titulek a už bych tam byla skoro za 4000kč,takže naposled jsem se nechala od této firmy nachytat,platím si veřej.spr.poplatek,kupuju setobox a Skylink vyhodím do popelnice,s přáním hezkého dne Martinková

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2015

Zakoupeno v atoselektro.cz

• funkční
  • Skylink karta pár korun
  • pak aktivace
  • pak balíček nebo servisní poplatek
  • lepší by to bylo v kuse koupit celé a nerozdělovat ceny jak někde v ... kocourkově

Funkční výrobek bez problému

Přidáno: 6. září 2015

• Zloději!!!

Ruce pryč od Skylink.

Přidáno: 4. září 2015

• každý rok zvyšující se servisní poplatek, letos téměř o 90%.

Končím!

Přidáno: 29. srpna 2015

• Vůbec nic!!!
  • Skylink , zloději na druhou, prvně že televizní programy na vždy zdarma, karta která stojí 10 kč je prodávána 1500 – 2000, pak akce výměna za 600 , když to má půl národa – TAK BÁC SERVISNÍ POPLATEK NUTNÝ,

Banda loupeživých rytířů.

Přidáno: 20. července 2015

• Skylink je největší podvodná firna v ČŘ. Parazituje ne důvěře lidí.
  • LIDÍ nekupujte od těch podvodníku nic.

Před třemi léty slibovali, že když si člověk zakoupi dekodér DBV-S tak bude na tři roky osvobozen od servisního poplatku 29 kč měsíčně. Po roce přerušili dodávku signálu s tím,že není uhrazen poplatek. Skylink jsou podvodníci nejhrubšího zrna a zloději.Nedoporučují od nich nákup a pokud se mne lidí ptají na tuto firmu tak jím jednoznačně odpovídam ne pro tuto firmu. Radějí Freesat anebo nebo cokoli dostupného na našém trhu jen ne tuto firmu

Ověřený zákazník Kenex s.r.o Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2015

Zakoupeno v Kenex s.r.o

• male rozmery
  • pasivni chlazeni
  • universalni dalkovy ovladac
  • je to proste VU+
  • rychost
  • nedoresene uchyceni napriklad za tv

nejmensi z rodiny Vu+, ale i tak velmi dobra krabicka i jako primarni prijimac

Přidáno: 9. července 2015

• Po zkušenostech nemám žádné pro :-(
  • Přišla složenka na poplatek, tento jsme řádně uhradili s týdením předstihem, přesto přišla SMS že nemáme zaplaceno a vysílání odstřihli, po telefonátu na SKYLINK mi operátorka přiznala že peníze mají ale pod špatným variabilním symbolem (který mají předtištěný na "své" složence) takže neumí přiřadit platbu.
  • Operátorka blábolila, že chyba není u nich, ale všude okolo, v tomto případě údajně na České Poště, která zkonila variabilní symbol :-D
  • Vysílání odstřihli hned ráno ale zapnout opět vysílání prý tak jednoduché není (v 19:30 ještě vysílání nešlo)

SHRNUTO A SEČTENO
Zaplatíte, ONI v tom mají bordel a vy nekoukáte!

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2015

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Funkce přístroje odpovídají popisu.
  • Nic.

Výborný poměr cena/vykon.
Výborné funkce, obraz i zvuk.
Je nutné znát alespoň základy práce s Linuxovými přijímači, jinak jste odkázáni na odbornou pomoc...

Přidáno: 29. června 2015

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• po nastavení od prodejce maximální spokojenost
  • překvapivě rychlý a stabilní přijímač
  • trochu mě chybí display,ale za ty peníze

za málo peněz hodně muziky

Přidáno: 28. června 2015

• Kartu vřele doporučuji každému kdo ze sebe chce nechat dělat blbce a nebo se chce nechat okrádat.To Skylink zvládá na jedničku
  • Nesmyslné poplatky mimo rámec smlouvy.
  • I když řádně platím veškeré poplatky včetně výpalného které si Skylink jen tak účtuje,věčně na své televizi mimo programů čtu nápisy jako Předplatné pro tento kanál již vypršelo,nebo Žádné oprávnění pro prohlížení tohoto programu.
  • Postoj k platícímu zákazníkovi na bodu mrazu - Vše spláchne operátorka slovy,že posílá na moji kartu reautorizaci.Naposledy jsem měl přijímač týden zapnutý a ani po neustálých urgencích programy nenaskočily.Odnesl jsem kartu partnerskému technikovi spol.Skylink,ten kartu prostřednictvím svého webu reautorizoval za dvě minuty tak že mám pocit,že operátorka neposílala zřejmě nic.Den programy běžely a bez vypnutí přijímače druhý den se vypnuly kanáli s tím že nemám žádné oprávnění pro prohlížení tohoto programu.

Vzhledem ke skutečnosti,žese Skylink neoprávněně obohacuje na svých platících zákaznících a žádná smlouva pro tuto společnost není závazná, nebyl bych ani proti hromadné žalobě na Skylink.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• funguje
  • stojí peníze :)

Přidáno: 8. června 2015

• rychlost přepínání programů ok,
  • načítání kodovacích systemů velmi rychle,
  • tj. malý a hbitý, za to vše může perfekt mikroprocesor,který je v tomto přístroji.

doporučuji tento přístroj pro běžné uživatele
jednoduché ovládání a nastavení přístroje
dobrá podpora SW pro tento přístroj

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v Inter-Store.cz

Super

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. května 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Bohužel cenova nabidka ktera je na kartě a kvuli čemu jsem koupil tento produkt je lež a neplatí obhcodní podminky ktere jsem s vami uzavřel koupi tohoto produktu, měli by jste o tom přemišlet

Spol. Skylink změnila obhcodní podminky a toje protiv pravní akt, cenova nabidka nebila dodržena, dale progamova nabidka od skylink nefunguje, mam štavu jen v 50% programu na ktere mam pravo, prostě hruza. Tito velke společností jako skylink, digitv ... jsou jen pračka penez a služba je 0.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]