Recenze AB-COM

FTE HyDra 35G

FTE HyDra 35G

Ověřený zákazník Televizní Centrum Petr Saw

Přidáno: 29. června 2016

Zakoupeno v Televizní Centrum

• Cena, parametry
  • Je trošku větší na půdu se nevešla musela ven :-)

Doporučuji. Ale bez zesilovače stejný příjem jako staré síto.

Přidáno: 27. června 2016

• vysoké poplatky
  • nefunkční služby
  • nekvalitní servis

Jsou to zloději, tahají z lidí peníze, každým rokem vymýšlejí něco nového jenom aby z toho vytřískali co nejvíc. A částka, kterou jsem jim zaplatila naprosto neodpovídá poskytnutým službám. Končím s nimi!!!

Ověřený zákazník HI-DEF.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2016

Zakoupeno v HI-DEF.cz

• Umí všechno, co je v satelitu a přehrávači (všech možných video formátů) potřeba, má dobrý obraz, lze nahrát perfektní operační systém s velikými možnostmi rozšíření služeb, je stabilní, přístup na LAN ...
  • Pro čtení z karet nutno upravit software. Neznalí uživatelé nechť si nechají přístroj nastavit!

Vzhledem k ceně podle mne momentálně bezkonkurenční.

Ověřený zákazník Pluton elektroprodejna Martin X

Přidáno: 20. června 2016

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• Linux prijimac, podpora Skylink karet (vyjma tech s vyssim zabezpecenim), HbbTV, ruzne pluginy jako pro Stream.cz apod (v ramci CZ, SK archiv)
  • Zatim se mi nepodarilo rozchodit streamovani na mobil, pocitac (Vu+ PlayerHD je funkcni, ale jen zvuk bez obrazu ...). Delsi doba bootovani, ale to je spise vlastnost nez chyba ...

Celkove veeeelmi povedeny prijimac, urcite doporucuji vsem, kteri touzi po necem vic nez jen prijimac co umi prijimac SAT programy ...
Je to Linux pocitac, tak bez CZ prednastavenych edici apod. je nastaveni slozitejsi ...

Přidáno: 14. června 2016

• Za ty peníze dobrá koupě,hezký obraz a E2,
  • zatím nevím,možná zbytečně moc výrazná dioda na čelním panelu,sice je to ve standby režimu trošku lepší ale uvítal bych buď regulaci nebo možnost vypnutí

Celkově jednoduchý a zároveň kvalitní přijímač který splňuje moje požadavky jako druhého sat.boxu v rodině.
Dálka funguje jak má ne jako u jiných podstatně dražších přijímačů a to i z rodiny VU+

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2016

Zakoupeno v HITYshop.cz

Jedná se o sat. kartu, karta je funkční,nevím co bych na ní měl hodnotit.

Přidáno: 5. června 2016

• výborný obraz
  • spousta funkcí
  • přehlednost menu
  • ovladač
  • cena/výkon
  • počáteční konfigurace (pro laika)

Po tom co mi satelit nakonfigurovali rovnou u prodejce na moji předplacenou kartu, můžu konečně používat přístroj,který zcela splňuje mé požadavky. Vyzkoušel jsem Amiko a Technisat stejné cenové kategorie, ale VU+ Zero je ve všech ohledech předčí.
Vynikající obraz a zvuk, multimediální funkce (youtube, internetový prohlížeč Opera atd.), nahrávání na HDD, Timeshift, několik možností nastavení EPG ..to vše v příjemném uživatelském prostředí, které si člověk může nastavit do nejmenšího detailu. Potěší i dálkový ovladač s perfektním chodem tlačítek, který konečně nevypadá jako z tržnice.
Za mě, jako běžného uživatele maximální spokojenost

Luboš Dědauštvánlety Luboš Dědauštvánlety

Přidáno: 3. června 2016

• Službu jsem si vybral z důvodu ukončení TV analogového vysílání.
  • Tuto zlodějskou službu využívám již 7 rok.
  • První 2 roky bya služba zadarmo, poté výměna karty,
  • ovšem ne zadarmo! Po uplynutí dalšího roku, přišla složenka k zaplacení služeb, za používání této pochybné společnosti.
  • Toto se opakaovalo i následující roky a já blbec platil.
  • Moje trpělivost ovšem skončila, když přišla další složenka s blalalalala keci, že je potřeba si koupit nový sat. příjmač HD ,
  • jelikož končí vysílání ČT. To byl již vrchol všeho a končím s touto službou.Za ten zlodějský poplatek jsem si objednal DVB-T antény a je vymalováno.:-o)

Zlodějina!!!!!

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2016

(naposledy upraveno 19. května 2016)

Zakoupeno v Electro World

• Výborný malý-velký linuxový přijímač. Prakticky srovnatelný přístroj s top modely teto značky. Používám jako druhý přijímač a nemá chybu.
  • prakticky nic, nutné prvotní nastavení - ne každý zvládne, pokud nemá zkušenosti předchozí.

Za velmi slušné peníze linuxový přístroj, který nabízí nepřeberné množství vlastního nastavení a uzpůsobení. Kvalitní obraz, zvuk, výborná editace, možnost nahrávání pořadu na externí HDD.

Ověřený zákazník Kenex s.r.o Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2016

Zakoupeno v Kenex s.r.o

Vypadá dobře,funguje bez problémů.

Přidáno: 6. května 2016

• výkonný a bezporuchový

Bezproblémový a za dobrou cenu.

Mascom Monoblok LNB-MCM4S01HD

Mascom Monoblok LNB-MCM4S01HD

Ověřený zákazník VideoTech.cz milan jech

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v VideoTech.cz

Nic moc

Přidáno: 13. dubna 2016

• Prdokut byl nabízen za zvýhodněnu nabídku, že jsme dostali technické zázemí kromě tv zadarmo, ale podmínka byla 24 měsíční smlouva. To je ale konec pozitiv.
  • Programy kromě čt24 nefungují po spoustu telefonátech do skylinku bylo jediné řešení přeposlání jakýchsi kódu a nechat to běžet na čt1. Tak jsme za poslední 3 měsíce učinili nejméně 2x a stále to nefunguje. Dnes jsme se rozhodli služby reklamovat, ale to u skylinku jakožto poskytovatele nelze!! Prý, žese máme obrátit na technika. Vrchol všeho byl, že nám položila telefon. Jednání je otřes a řešení žádné. Řešení budeme hledat dále.

Byla chyba si to zřizovat akorát problémy a ztracený čas nad řešením, ale výsledek stále žádný. Skylink jedná protiprávně a není schopen poskytnout služby, za které platím a ani nejsou schopni přijmout reklamaci!

Přidáno: 10. dubna 2016

• skoro nic
  • V poslední době i přes placení servisního poplatku dnes 70,-žádný servis není!!Přestávají hrát skoro všechny programy,dříve nazvané /zadarmo/Po velkých telefonických(ne zadarmo)urgencích operátorka slavnostně pošle reaktivaci-která může údajně trvat dlouho,taže musím mět program ČT1-samozřejmě,že nejde a čekat a čekat až se televize rozběhne a nebo provést nové kolečko hovorů a tím pádem další placení!!!To ještě nečítám,že mají dlouhý proslov o produktech než jsem propojen s operátorkou!!!!Již jsem zvažoval o ukončení ale jsem v kotlině kde není pozemní stanice možné přijmout,takže nemám jinou možnost a přejít k jinému operátorovi je v dnešní době stejné jako u Skylinku,zase jenom platit!!!!!!!

Řešení zatím žádné!

Přidáno: 10. dubna 2016

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• Malý, stabilní, výkonný, rychlý, kvalita obrazu vynikající. Vhodný i jako hlavní příjmač do domácnosti.

Vybíral jsem satelitní přijímač, hlavně linuxový, protože má mnoho užitečných funkcí oproti klasickým přístrojům, které v podstatě umí jen zobrzovat obraz v HD rozlišení.
VU ZERO umí vše co potřebuji.

Ověřený zákazník tvdigitalne.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2016

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

• vse ok,
  • nemam nic proti, pristroj je chytrrejsi nez ja :-)

Vše běží tak jak má, zatím bez rpoblemů

Přidáno: 2. dubna 2016

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• vše jsem si nechal nastavit od prodejce takže jsem hned hrál
  • velice příjemné prostředí přijímače
  • byl jsem mile překvapen kvalitou tak levného přijímače
  • indikace vypnutí a zapnutí

celkově jsem velmi spokojen

Přidáno: 29. března 2016

Zakoupeno v Pluton elektroprodejna

• malý, skladný, adaptér napájení
  • relativně "dlouho" (cca minutu) trvá, než se přístroj uvede do chodu.
  • Nelze poznat zda je satelit zapnutý, když je vypnutá televize.Bílá dioda na čelní straně problikává pouze při ovládání, ale nesignalizuje stav přijimače.

zatím mám přístroj krátce, než abych mohl napsat fundovanou recenzi - mám ho týden, ale jsem s ním spokojený.
Satelit jsem dostal přednaladěný od prodejce a tak další otázky typu ladění a nastavení, nedokáži zodpovědět.

Ověřený zákazník tvdigitalne.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2016

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

• Překvapila cena/výkon.Za tuto cenu žádný jiný takto výkonný a spolehlivý přijímač neznám.
  • Nic.

Přednastavený vhodný i pro normálního spotřebitele.Doporučuji pro nadstandartní funkce a poměr výkon/cena.

Dálkový ovladač AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX

Dálkový ovladač AB CryptoBox 6XX/5XX/4XX